KONST / Litografier / Färglitografi 5474254
nr 547 4254
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi , osignerad, (Bengt Lindström), abstrakt figur, 29x23
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:31:02
100 kr
150 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström